Brak akceptacji siebie i niezadowolenie z wyglądu

Witam. Mam 35.Mam meza, 2 wspaniale corki. Moj problem to niestety brak akceptacji siebie. Nie podoba mi sie wyglad zewnetrzny, zamykam sie w sobie i nie wierze, ze podobam sie mezowi. Szukam akceptacji siebie. Mialam taki etap, ze w ciagu tygodnia 3 razy przefarbowalam wlosy az wkoncu je scielam bo zadna metamorfoza mi sie nie podobala. Karze sie sama, np. Nie umyje wlosow, nie zrobie makijazu czy manicuru tylko po to zeby przekonac sie, ze jestem brzydka.Nie wiem czy nie za pozno na pomoc?

Nigdy nie jest za późno! :-) Proponuję Ci metamorfozę dwutorową. Przy pomocy psychoterapeuty lub trenera (coacha) oraz specjalisty ds. wizerunku.

Jeśli będziesz chciała konkretnej porady to mogę polecić Ci kilka osób które mogłyby się Tobą zająć ;-) Proponuję zacząć od prostej postawy, głowy do góry i uśmiechu.

Zapraszam do kontaktu, korespondencji ;-)

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu

Witam,
oczywiście, że nie jest za późno. W każdym momencie można podejmować próby zmiany, potrzebna jest tylko motywacja. Zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii. Teraz, gdy nie akceptuje siebie, każda zmiana wizerunku będzie niesatysfakcjonująca.
Pozdrawiam