Brak pewności siebie po przeżyciach z dzieciństwa

Rodzice nie pomogli mi. Często pili alkohol, ich rozmowa po pianemu stopniowo stawała się kłótnią na mój temat, obrazliwe słowa przeważnie mama mówiła.Bolało bardzo. Przezto stałam się osobą zamkniętą, nierazumiałam dlaczego oni tacy są rówiesnicy i rodzice. W domu czesto siedziałam w pokoju sama i rozmyślałam. Brak mi pewności siebie. W okresie dojrzewania czułam że nie jestem potrzebnanikomu, wszystko było bezsensu. Teraz jestem szczęśliwą żoną i mamą. Mój mąż pokochał mnie taką jaka jestem.

Dzień Dobry.

Właściwie nie zadała Pani żadnego pytania. Domyślam się, ze nadal odczuwa Pani skutki swojej przeszłości. Sugerowałbym zgłoszenie się do Ośrodka Leczenia Uzależnień celem rozważenia terapii dla Dorosłych Dzieci Alkoholików. Zachęcam Panią również do zainteresowania się tym tematem. W Internecie jest mnóstwo informacji na ten temat. Jeśli problemy DDA Pani dotyczą psychoterapia będzie mogła znacząco poprawić jakość życia.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.