Czy moja dziewczyna ma jakiś problem ze sobą, że nie chce się ze mną spotkać?

Witam, Poznałem pewną dziewczynę, którą bardzo lubię i zależy mi na niej. Od pewnego czasu zauważam u niej brak pewności, jest zamknięta w sobie. Nie odpisuje na moje wiadomości. Raz próbowałem się spotkać to po kilku godzinach odmówiła, tak jakby niechęć ją ogarniała. Później planowałem zabrać ją do restauracji, kina, na koncert, ale nawet i to nie poskutkowało. Chciałbym znać trochę prawdy, dowiedzieć się jaki problem jest u niej. Chcę jej pomoc trochę, żeby było tak dawniej.

Witam!
Zmiana zachowania dziewczyny może być spowodowana różnego rodzaju czynnikami. Warto z nią porozmawiać o tym, dlaczego się zmieniła i jakie czynniki/wydarzenia miały na to wpływ. Ona będzie mogła Panu konkretnie wyjaśnić co się z nią obecnie dzieje.
Rozumiem, że ona nie odpisuje i unika kontaktu, jednak jeśli Panu na niej bardzo zależy, to myślę, że warto nadal próbować i szukać sposobu na spotkanie. Może w miejscu publicznym (kino, restauracja) dziewczyna czuje się skrępowana i nie chce tam się spotkać. Od Pana zależy, jakie kroki dalej Pan podejmie w tej sprawie.

Pozdrawiam