Trudności w okazywaniu uczuć i zerwanie relacji ze znajomymi

Mam 18 lat często bywam bardo zamyślona,mam swój własny świat w którym spędzam dużo czasu.Ludzie mówią,że jestem arogancka ,a ja po prostu czuje,że nikt mnie nie rozumie .Zerwałam kontakty ze znajomymi, które i tak był słaby.Wole samotność,rzadko wychodzę z domu. .Rodzina mówi ,że moje reakcje na większość wydarzeń jest mało ekspresyjna i zimna. Uważają ,że nie mam uczuć,to nieprawda jestem bardo wrażliwa ale nie potrafię ich okazywać.Mało rzeczy sprawia mi radość.Nie ufam nikomu.

Witam. To co opisuje pani nadaje się do pracy w psychoterapii. Polecam psychoterapie psychoanalityczną. Znam osobę z pani okolic, która zajmuje sie psychoterapią i mogę polecić gdyby była pani zainteresowana.