Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 4 2 , 5 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gorączka: Pytania do specjalistów

Co oznacza taki wynik USG brzucha u dziecka?

Dzień dobry, u 5 letniego syna w badaniu usg brzucha w śródbrzuszu i podbrzuszu stwierdzono dość liczne węzły chłonne krezki o wymiarach max 12x4 mm, węzły wykazują podłużne kształty, duże rozmyte wnęki. Obraz sugeruje ich charakter odczynowy. Dziecko około tygodnia... Dzień dobry, u 5 letniego syna w badaniu usg brzucha w śródbrzuszu i podbrzuszu stwierdzono dość liczne węzły chłonne krezki o wymiarach max 12x4 mm, węzły wykazują podłużne kształty, duże rozmyte wnęki. Obraz sugeruje ich charakter odczynowy. Dziecko około tygodnia przed badaniem miało infekcję - katar, zapalenie krtani, gorączkę i w jednym dniu ból brzucha, zwymiotowało jeden raz. Co może oznaczać taki wynik badania, czy należy wykonywać dalsze badania
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co oznacza ten jasny stolec u 31-latka?

Witam. Po Covid zrobiłem wyniki I wyszło że jest podwyższona Bilirubina i masa właściwa moczu. W drodze na USG poczułem mocne ukłucie w brzuchu i zrobiło mi się słabo. Po USG lekarz stwierdził, że jest wszystko ok I że tylko... Witam. Po Covid zrobiłem wyniki I wyszło że jest podwyższona Bilirubina i masa właściwa moczu. W drodze na USG poczułem mocne ukłucie w brzuchu i zrobiło mi się słabo. Po USG lekarz stwierdził, że jest wszystko ok I że tylko drogi zolciowe są powiększone i widać że jest nadmiar żółci. Ledwo co wróciłem do domu. Dostałem wysokiej gorączki a ból brzucha nie ustępował. Wymusiłem 2 razy wymioty, ponieważ kwas dosłownie wylewał mi się na zewnątrz. Dziś zauważyłem, że stolec jest luźny i ma jasna barwę. Nie wiem już co mam robić i gdzie się zgłosić. Proszę o wskazówki i jakieś porady. Dziekuje
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski

Czy mogę mieć objawy raka kości?

Zwracam się z pytaniem o nadgarstek. Bolesność wystąpiła dość gwałtownie w grudniu 2020, ustąpiła po 2 tyg. na dokładnie rok czasu i wróciła ponownie w grudniu 2021. Dość silny ból ręki utrzymywał się znów ok 2 tygodnie, od tego czasu... Zwracam się z pytaniem o nadgarstek. Bolesność wystąpiła dość gwałtownie w grudniu 2020, ustąpiła po 2 tyg. na dokładnie rok czasu i wróciła ponownie w grudniu 2021. Dość silny ból ręki utrzymywał się znów ok 2 tygodnie, od tego czasu jest w miarę ok - ręka boli przy pracy (pisanie ręczne oraz komputer) i cały czas jest też opuchnięta. USG nie wykazało nic natomiast RTG: pogrubienie korówki, wygięcie dalszej 1/3 kości łokciowej. Dostałam pilne skierowanie na rezonans z kontrastem. Czy jest się czego obawiać? Czy to mogą być objawy raka kości? Nie mam gorączki ani nie nastąpiła utrata masy ciała, żadnych "rakowych objawów". Z 2 strony czy taki opis rtg wskazywałby na zwykłe przeciążenie nadgarstka?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski

Czy powinnam wziąć ten antybiotyk?

W czwartek miałam usuniętą 8 dolną po prawej stronie która była już z próchnicą. Zdecydowałam się na usunięcie bo od czasu do czasu pojawiał się ból w żuchwie. Przeciwbólowo biorę dexak 3x1. Od piątku pojawiła się opuchlizna na... W czwartek miałam usuniętą 8 dolną po prawej stronie która była już z próchnicą. Zdecydowałam się na usunięcie bo od czasu do czasu pojawiał się ból w żuchwie. Przeciwbólowo biorę dexak 3x1. Od piątku pojawiła się opuchlizna na wysokości żuchwy i nad nią. Został mi przepisany antybiotyk w razie gdyby pojawiła się gorączka, ale jej nie mam. Jest dzisiaj sobota A obrzęk się nie zmniejsza nie wiem czy brać ten antybiotyk?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. dent. Konrad Rutkowski
Lek. dent. Konrad Rutkowski

Jakie jest postępowanie przy głębokim zapaleniu żył?

Chciałabym zapytać jak postępować przy stwierdzonym głębokim zapaleniu zakrzepowym żył kończyn dolnych w okolicach kości strzałkowej, czy ćwiczyć i jak ćwiczyć. Noszę specjalne zakrzepowe pończochy i mam przepisane Xarelto 20mg. Trochę panikuję bo strasznie mi obie nogi pulsują i nie... Chciałabym zapytać jak postępować przy stwierdzonym głębokim zapaleniu zakrzepowym żył kończyn dolnych w okolicach kości strzałkowej, czy ćwiczyć i jak ćwiczyć. Noszę specjalne zakrzepowe pończochy i mam przepisane Xarelto 20mg. Trochę panikuję bo strasznie mi obie nogi pulsują i nie wiem co się dzieje i czy jest to jakieś zagrożenie. Wizyta ze specjalistą w moim mieście niestety graniczy z cudem i dopiero 20.05.22 dowiem się coś więcej. Chciałabym usłyszeć kilka praktycznych porad. Do tej pory nie rozumiem jak i dlaczego do tego doszło. Zawsze byłam aktywna i dużo ćwiczyłam, ale od prawie roku mam pracę zdalną, siedzącą. Wszystko zaczęło się po moim powrocie z Kuby gdzie spędziłam 2 tygodnie. Oprócz poparzeń 1-ego stopnia całego ciała (najbardziej nóg), to również nogi i stopy tak zapuchły, że nie byłam w stanie ubrać moich butów i tylko klapki wchodziły w rachubę. Miałam również wysoką gorączkę przez kilka dni. Zastanawiam się jak przetrwać ten okres do spotkania z chirurgiem do 20ego bo to jeszcze ponad 2 tygodnie. Boję się że może mam źle dobrane pończochy, dlaczego te nogi tak mocno pulsują i czuję kłucia w piszczelach.
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co robić z ciągłym katarem u dziecka?

Gęsty zielony katar w nocy i gorączka u dziecka Witam. Synek 22 miesiace, od 2-óch miesiecy ma katar o różnej konsystencji: wodnisty, zielony, zolty, gesty, lejący itp. Chodzi do żłobka i wychodzą mu zęby 3, spuchniete dziąsła od dluzszego czasu.... Gęsty zielony katar w nocy i gorączka u dziecka Witam. Synek 22 miesiace, od 2-óch miesiecy ma katar o różnej konsystencji: wodnisty, zielony, zolty, gesty, lejący itp. Chodzi do żłobka i wychodzą mu zęby 3, spuchniete dziąsła od dluzszego czasu. Od 12 dni siedzimy w domu i codziennie robimy 3-4 inhalacje i nic nie pomaga. Od tygodnia doszedł mokry kaszel. W nocy katar jest tak gesty że utrudnia dziecku oddychanie. Dochodzi gorączka 38.7 °C (tylko w nocy). Do tego bardzo nieprzyjemny wręcz ropny zapach z ust i nosa. Z rana czasem delikatnie zaropiałe oczka. Dziecko caly czas mówi przez nos. Bylam u pediatry, osłuchowo czysto, uszy i gardło w porządku. Zalecił tylko inhalacje i syrop Prospan. Ten katar spędza mi sen z powiek, chcialabym pomoc dziecku ale nie wiem jak. W nocy bardzo się męczy i budzi bo ciężko mu oddychać. Proszę o jakąś podpowiedź, czy to związane z wyrzynaniem się zębów? Czy może zakazenie bakteryjne? Po 10-dniowym leczeniu (inhalacje, syrop, oklepywanie) nie ma żadnej poprawy a nawet mam wrażenie że jest gorzej, szczególnie w nocy. Proszę o pomoc.
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Czy mam objawy zakażenia HIV?

Około 3-4 tygodni temu na imprezie miałam kontakt seksualny z mężczyzną bez zabezpieczenia. Pocieraliśmy się narządami intymnymi bez ubrań lecz nie wszedł on we mnie. Połknęłam jego sperme. On jak i ja mieliśmy jednego partnera seksualnego przed. Po około tygodniu... Około 3-4 tygodni temu na imprezie miałam kontakt seksualny z mężczyzną bez zabezpieczenia. Pocieraliśmy się narządami intymnymi bez ubrań lecz nie wszedł on we mnie. Połknęłam jego sperme. On jak i ja mieliśmy jednego partnera seksualnego przed. Po około tygodniu rozchorowałam się, miałam 37 stopni gorączki, zero energii, kaszel i bóle mięśni. Dziś ponownie dostałam 37 stopni gorączki, ból gardła i ból pleców. Czy mogło dojść do zakażenia wirusem HIV?
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co robić z tym bólem gardła?

Trzy tyg temu bol glowy od zatok i bol gardla po prawej stronie, test covid neagatywny ale do lekarza nie moglam sie dostac i na wlasna reke bralam przez tydzien amoksiklav. Przeszlo, ale po kilku dniach wróciło - znowu neagatywny... Trzy tyg temu bol glowy od zatok i bol gardla po prawej stronie, test covid neagatywny ale do lekarza nie moglam sie dostac i na wlasna reke bralam przez tydzien amoksiklav. Przeszlo, ale po kilku dniach wróciło - znowu neagatywny test i lekarz uznal ze to wirusowe. Po tygodniu bol po lewej stronie w kierunku ucha, ale też boli język z tyłu po lewej. Gardlo zaczerwinione i dziwne jakies plaskie jasne plamy pod nablonkiem, przekrwienia. Gorączki nie mam.
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Czy dolegliwości po stosunku mogą wskazywać na zakażenie HIV?

Około 3-4 tygodni temu na imprezie miałam kontakt seksualny z mężczyzną bez zabezpieczenia. Pocieraliśmy się narządami intymnymi bez ubrań lecz nie wszedł on we mnie. On jak i ja mieliśmy jednego partnera seksualnego przed. Po około tygodniu rozchorowałam się, miałam... Około 3-4 tygodni temu na imprezie miałam kontakt seksualny z mężczyzną bez zabezpieczenia. Pocieraliśmy się narządami intymnymi bez ubrań lecz nie wszedł on we mnie. On jak i ja mieliśmy jednego partnera seksualnego przed. Po około tygodniu rozchorowałam się, miałam 37 stopni gorączki, zero energii, kaszel i bóle mięśni. Dziś ponownie dostałam 37 stopni gorączki, ból gardła i ból pleców. Czy mogło dojść do zakażenia wirusem HIV?
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Krzysztof Gierlotka
Dr n. med. Krzysztof Gierlotka

Czy mogło dojść do zakażenia HIV w wyniku tego zbliżenia?

Około 3-4 tygodni temu na imprezie miałam kontakt seksualny z mężczyzną bez zabezpieczenia. Pocieraliśmy się narządami intymnymi bez ubrań lecz nie wszedł on we mnie. Po około tygodniu rozchorowałam się, miałam 37 stopni gorączki, zero energii i bóle mięśni. Czy mogło dojść do zakażenia wirusem HIV?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski

Co moglo spowodować zatkanie ucha?

Dzien dobry, mam pytanie odnosnie mojego zatkanego ucha. Kilka dni temu zachorowałam najprawdopodobniej na angine. Ostry bol gardla, goraczka 39, bole glowy, raz zwymiotowalam. Wszystko wraca do normy ale nagle od wczoraj kaszle dosyc mocno i mam gesty katar... Dzien dobry, mam pytanie odnosnie mojego zatkanego ucha. Kilka dni temu zachorowałam najprawdopodobniej na angine. Ostry bol gardla, goraczka 39, bole glowy, raz zwymiotowalam. Wszystko wraca do normy ale nagle od wczoraj kaszle dosyc mocno i mam gesty katar. Ok. 2 dni temu pojawiły sie u mnie dziwne objawy takie jak ropienie oczu, gdy rano wstalam nie moglam jedno otworzyc. Kropilam 3 razy dziennie kroplami do oczu i na drugi dzien mi przeszlo ale wstalam z zaropialym drugim okiem. Teraz juz jest z nimi okej i wszystko przeszlo po 1 dniu. Okolo 3 dni temu wieczorem nagle zatkało mi sie ucho. Slysze szum, momentami boli i to bardzo, wydaje mi sie, ze troche mniej na nie slysze. Jaki moze byc tego powod i jak je odetkac? To juz trwa 3 dni bol jest coraz mocniejszy. Do tego tak leciutko mi sie zaczelo teraz krecic w glowie. Odpada opcja ciala obcego w uchu i woskowiny, uszy sa czyste. Co moze byc tego powodem i jak je odetkac???????
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski

Dlaczego mam to rozpieranie w uchu?

Dobry wieczór. Około 4 tygodnie temu chyba przewialo mi głowę. Polowiczny ból lewej strony za policzkiem ,skroni i opryszczka po tejże stronie głęboko w nosie. Osłabienie. Dołączyły epizody dziwnego uczucia rozpierania delikatnego w lewym uchu, jakby wyrzuty powietrza z... Dobry wieczór. Około 4 tygodnie temu chyba przewialo mi głowę. Polowiczny ból lewej strony za policzkiem ,skroni i opryszczka po tejże stronie głęboko w nosie. Osłabienie. Dołączyły epizody dziwnego uczucia rozpierania delikatnego w lewym uchu, jakby wyrzuty powietrza z tego ucha. Nie było gorączki. Delikatne kłucie doszło później. Kiedy szybko , energicznie ruszałam szczęką słyszałam jakiś dziwny dźwięk: trzask/chlupotanie. Nie związane napewno ze stawem żuchowym- typowo w uchu. Próbowałam przedmuchiwać trąbkę- niby w porządku: bez problemu i bez bólu. Brałam sinupret, Ibuprom zatoki,nhalacje. Bez skutku. Nadal czuję jak co kilka minut "wiatr ucieka z tego ucha". Proszę o sugestię. Psychicznie mnie to wykańcza. Jeśli to ma znaczenie to 2 miesiace temu chorowalam na covid.
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska
Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

Czy taki stan podczas anginy jest normalny?

Witam od paru dni walczę z angina. Przez dwa dni wysoka gorączka sięgająca 40 stopni,nudności prowadzące do wymiotów.Naloty na migdałach.Teraz jest 4 dzień, temperatury od rana już nie ma.Kiedy przysypiam w dzień budzę się cała spocona mimo braku... Witam od paru dni walczę z angina. Przez dwa dni wysoka gorączka sięgająca 40 stopni,nudności prowadzące do wymiotów.Naloty na migdałach.Teraz jest 4 dzień, temperatury od rana już nie ma.Kiedy przysypiam w dzień budzę się cała spocona mimo braku temperatury. Doszedł jeszcze silny ,cmiący bol glowy najbardziej przy wstawaniu i poruszaniu się.Mialam już tyle angin,ale ta jest szczególnie inna.A może to jednak normalne? Proszę o odp.
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co robić z tym bólem głowy i gorączką?

Justyna 30 lat. Witam. Mam pytanie. Mianowicie 14 i 15 lutego miałam gorączkę 39,5 38,8 itp. Dzisiaj już brak gorączki, temp 37,3 maksymalna. Ale od 14 lutego bardzo boli mnie głowa to jest taki ucisk po obu stronach głowy. Boli... Justyna 30 lat. Witam. Mam pytanie. Mianowicie 14 i 15 lutego miałam gorączkę 39,5 38,8 itp. Dzisiaj już brak gorączki, temp 37,3 maksymalna. Ale od 14 lutego bardzo boli mnie głowa to jest taki ucisk po obu stronach głowy. Boli cały czas chwilami przestanie ale wraca. Mierzylam ciśnienie i jest ok ( mam niskie zawsze). Leki jakie teraz bralam to pyralgina i Ibuprom, bez antybiotyku. Od ponad roku nie wypilam żadnej tabletki aż tu nagle w poniedziałek grypa... możesz mi podpowiedzieć co powinnam zrobić? Boję się że to może być coś poważnego. Testu na covid nie robiłam. Z góry dziękuję za odpowiedź.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski

Czy podczas miesiączki może wystąpić osłabienie?

Witam.Czy przy okresie można łapać co miesiąc choroby?Mam tak od miesięcy.Infekcje raz są lekkie czyli tylko ból gardła i katar innym razem to ból gardła z bólem głowy i aftami w ustach.A jeszcze w innym miesiącu angina ,gorączka,... Witam.Czy przy okresie można łapać co miesiąc choroby?Mam tak od miesięcy.Infekcje raz są lekkie czyli tylko ból gardła i katar innym razem to ból gardła z bólem głowy i aftami w ustach.A jeszcze w innym miesiącu angina ,gorączka, ból żołądka z miłościami i ból brzucha z biegunką. To przechodzę co miesiąc mimo,że biorę witaminę C, D .Proszę o pomoc i poradę co robić?
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska
Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

Co może oznaczać ból gardła, który mam już 5 dni?

Co może oznaczać ból gardła, który mam już 5 dni i nie przechodzi po zwykłych tabletkach na gardło, pierwszego dnia rowniez miałam goraczke ale szybko zniknęła.
odpowiada 3 ekspertów:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski
Mgr Logopeda Jaga Voice
Mgr Logopeda Jaga Voice
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Czy moje objawy wskazują na zatorowość płucną?

Jestem 3 tygodnie po artroskopowej rekonstrukcji ACL i mam podwyższone d-dimery (671) oraz leukocyty 11.0. Czuję się osłabiona, nie gorączkuję, podejrzewam u siebie zapalenie zatok. Moje zmartwienie potęguje fakt, że łatwo się męczę - mam tętno 120 - 135... Jestem 3 tygodnie po artroskopowej rekonstrukcji ACL i mam podwyższone d-dimery (671) oraz leukocyty 11.0. Czuję się osłabiona, nie gorączkuję, podejrzewam u siebie zapalenie zatok. Moje zmartwienie potęguje fakt, że łatwo się męczę - mam tętno 120 - 135 bpm podczas spokojnego spaceru o kulach, a spoczynkowe długo nie spada mi poniżej 70bpm (często 75 - 90bpm). Saturacja w normie, przyjmuję neoparin 0.4mg. Czy mogę cierpieć na zatorowość płucną?
odpowiada 1 ekspert:
Lekarz chorób wewnętrznych Łukasz Wroński
Lekarz chorób wewnętrznych Łukasz Wroński

Czy Sertralina wywołała te objawy?

Witam, od 8 dni leczę się sertraliną od 10 miesięcy bupropionem. Pierwsze 4 dni brałem 25mg sertraliny 150mg bupropionu, teraz 50mg sertraliny 150mg bupropionu. Pierwszego dnia zwiększenia dawki, wziąłem 50mg sertraliny, wieczorem miałem nudności, bóle brzucha i obfite wymioty przez... Witam, od 8 dni leczę się sertraliną od 10 miesięcy bupropionem. Pierwsze 4 dni brałem 25mg sertraliny 150mg bupropionu, teraz 50mg sertraliny 150mg bupropionu. Pierwszego dnia zwiększenia dawki, wziąłem 50mg sertraliny, wieczorem miałem nudności, bóle brzucha i obfite wymioty przez całą noc, do tego gorączkę, bóle stawów i ogólne osłabienie. Czy możliwe jest, że te wszystkie dolegliwości były związane z początkami działania sertraliny (podobno serotonina ma udział w procesie pracy układu pokarmowego), czy raczej dopatrywać się przyczyn w zakażeniu wirusowym lub zatruciu pokarmowym? Na dodatek przed wystąpieniem w.w skutków, brałem i biorę nadal, probiotyk VivoMixx. Pozdrawiam serdecznie
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski

Czy te objawy mogą mieć z tym związek?

Dzień dobry ostatnio piłem z uszczerbionej szyjki przez przypadek, poczułem że cos chrupło mi w zębach to były to kawałki szkła , miały kilka mili metrów obawiam się ze mogłem połknąć kawałki szkła. mam lekką gorączkę i czasami miewam ból... Dzień dobry ostatnio piłem z uszczerbionej szyjki przez przypadek, poczułem że cos chrupło mi w zębach to były to kawałki szkła , miały kilka mili metrów obawiam się ze mogłem połknąć kawałki szkła. mam lekką gorączkę i czasami miewam ból głowy, nie mam żadnych inny dolegliwosci przełyk mnie nie boli brzuch tak samo , czy to moze byc cos powaznego?i czy mam udac sie do lekarza?
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

W jakim kierunku jeszcze przeprowadzić diagnostykę przy tych dolegliwościach?

Witam serdecznie, Od około trzech miesięcy zmagam się z ciągłymi biegunkami 8-10 razy na dobę, gorączka do 38 stopni, bólami po lewej stronie klatki piersiowej - w okolicach serca, bądź nad sercem (na tomografie klatki piersiowej wyszły powiększone węzły chłonne... Witam serdecznie, Od około trzech miesięcy zmagam się z ciągłymi biegunkami 8-10 razy na dobę, gorączka do 38 stopni, bólami po lewej stronie klatki piersiowej - w okolicach serca, bądź nad sercem (na tomografie klatki piersiowej wyszły powiększone węzły chłonne 13x11mm bez wyraźnych nacieków itp, ale nie w lewej gdzie kazdego dnia odczuwam wyraźny bol, ale w prawej jamie płucnej). Ponadto mam zaczerwienioną skórę na niemal całym ciele jednak w szczegolnosci w miejscach intymnych (które swędzą od kilkunastu dni), oraz na twarzy. Dodam, ze jestem bardzo osłabiony i w zasadzie jestem w stanie chocby siedzieć jedynie kilka godzin w ciągu dnia. Zostałem odesłany z soru pomimo skierowania na oddział chorob wewnętrznych, które otrzymałem od lekarza internisty, który naprawdę przejmuje się moim zdrowiem jednak jest już bezradny - zlecił szereg badań jednak tak naprawdę poza podwyższonym ob (60) i crp (15), a także zmniejszona ilością płytek krwi, nic nie wykazały. Badałem się także dwukrotnie na hiv, na kiłę, jednak badania te także nic nie wykazały. Zrobiłem kolonoskopię - także nie zauważono zadnych znaczących zmian. Załamuję już ręce, ponieważ żadne leki, które brałem nie przynoszą zadnej widocznej poprawy (m.in augmentin, dalacin, metronidazol, nifuroksazyd, ryfaksymina). W posiewie kału znaleziono „bardzo liczne” grzyby candida parapsilosis, wiec zjadlem łącznie piec opakować nystatyny i kilka flucofastu - i to nie przyniosło poprawy. Dodam, ze mam 29 lat i do tej pory przebyłem już operację wycięcia rakowiaka jelita grubego w 2012 roku, miałem także trzy operacje kręgosłupa lędźwiowego (2015 i 2018 rok). W trakcie ostatniej zostałem zarażony bakteriami E-coli oraz gronkowcem złocistym, jednak było to po kilku dlugich miesiącach i kilkunastu antybiotykach wyleczone -przynajmniej wówczas. Ciśnienie mam mniej więcej w normie, echo serca także. Dwa razy przebyłem koronawirusa (grudzień 2021 i luty 2022), jednak badając sie w marcu, nie stwierdzono już obecności wirusa w moim organizmie. Zwracam się z uprzejma prośba do Państwa o pomoc, o informacje co tak naprawdę może mi być, jakie badania mogę jeszcze zrobić. Jestem naprawdę bezradny już w tym momencie, moze właśnie gdy wypowie sie kilku specjalistów w mojej sprawie, da się dojść do sedna sprawy. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski
Patronaty