Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co robić, bo mężczyzna odsuwa się ode mnie

Witam. Od dwóch miesięcy spotykam sie z facetem, do tej pory było wszystko w porządku, przyjeżdzał, pisał, dzwonił... nagle zauważyłam że tego kontaktu z jego strony jest coraz mniej. wiedziałam ze chce wyjechac na kilka dni, myslałam że przed tym mnie odwiedzi, ale stwierdził ze nie może, bo ma nieciekawa sytuacje w domu. Zapytałam czy chce się jeszcze spotykac ze mna czy sie żegnamy, a on to, żebym dała mu czas na zastanowienie, bo nie może tego wszytkiego wyrzucic w jednej chwili. Co robić ??
KOBIETA ponad rok temu

Skala zapominania

Witam serdecznie,
Poczekaj jakiś czas, tak jak sam Ci to zasugerował, a następnie spróbuj z nim porozmawiać - tylko rozmowa rozwiąże Twoje wątpliwości. Pamiętaj jednak, żeby nie zmuszać go do niej, gdyż to może spowodować jego wycofanie.
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam
Wnioskuję, że twój facet jest żonaty. Czy takie zachowanie mężczyzny twojego życia jest dla ciebie ok? On mówi jasno, ty nie słuchasz. Rodzina jest dla niego ważniejsza a ty prawdopodobnie byłaś przygodą. Myślę, że sama czujesz, jaka jest odpowiedż, Zaufaj sobie.
Pozdrawiam
Violetta Krause

0

Witam
Zadała Pani szczere, bezpośrednie i odważne pytanie. Gratuluję.
Dała Pani komunikat, że chce wiedzieć o co chodzi w Waszych relacjach i czy to ma sens, w świetle tego co Pani zauważyła, czyli ochłodzenia kontaktu.
Odpowiedź jednak żadna konkretna nie padła. Czekać też nie ma sensu w nieskończoność.
Proponuję w razie zwlekania czy najzwyczajniej "mataczenia" rzeczywistością dać limit czasowy, do którego jest Pani skłonna czekać. W przeciwnym wypadku, odpowiedz co do przyszłości waszego związku nasuwa się niestety sama.
Albo....albo. Czasami męską decyzję , trzeba podjąć za partnera i za siebie.
Pozdrawiam
Beata Jaszczak

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy